Apollo Group

Raamatu- ja meelelahutuskaupluste kett

www.apollo.ee

Ettevõtte tutvustus

Apollo ettevõtete grupp on tänaseks ühest väärt raamatupoest kasvanud Eesti suurimaks meelelahutusettevõtteks. Apollo kliente ootab 16 hubast raamatukauplust, 6 kaasaegset kobarkino, 2 O’Learyse restorani, 8 värskendavat Blenderi mahlabaari ning 3 kiusatust tekitavat Ice-Café jäätisebaari. Lisaks on Apollo Kauplused OÜ laienenud ka Lätti ja Leetu, kus tegutsetakse alates 2018. aastast.

Apollo pakub oma klientidele kümneid tuhandeid raamatuid, põnevaid filme, meeleolukat muusikat, nutikaid ning seltskondlikke lauamänge, aga ka mitmekülgseid kingitooteid – ehk kõike vajalikku kvaliteetse aja sisustamiseks. Lisaks hubastele kauplustele saab Apollos pakutavaid toteid soetada ka läbi veebipoe ning äpilahenduste.

Apollo kliendiprogramm Apollo klubi, millega on liitunud juba üle 420 000 kasutaja, võimaldab klientidel saada soodustusi ja boonuseid üle kõikide Apollo tegevusvaldkondade.

Apollo tegevusvaldkonnad:

Apollo kauplused
Apollo raamatupoed asuvad paikades, kuhu kõik ikka ja jälle satuvad – Tallinnas (7), Tartus (3), Pärnus (2), Rakveres, Haapsalus, Viljandis ja Kuressaares. Samuti saab Apollo sortimendist tuntud tooteid soetada Tallinna Lennujaama R-Kioskist.

Kaupluste juht Eha Pank
www.apollo.ee

Apollo kinod
Apollo kino on seitsme kinokeskuse ja 28 saaliga Eesti suurim kinooperaator, pakkudes Eesti kvaliteetseimat kinoelamust Pärnu keskuses, Tartus Lõunakeskuses, Narvas Astri keskuses, Kuressaares Auriga keskuses ning Tallinnas Solarise, Mustamäe ja Kristiine keskustes.

Kino juht Kadi Ärm
www.apollokino.ee

Restoranid
O’Learyse vabaajarestoranid on kujundatud Bostoni piirkonna tüüpilise baari stiilis pakkudes klientidele elamuste kombinatsiooni spordist, Ameerika toidust ning sõbralikust atmosfäärist, mille moodustab nii hea muusika kui erinevad meelelahutusvõimalused.  Täna saavad külastajad nautida O’Learyse pakutavat Tallinnas Kristiine Keskuses ja Tartus Eedeni keskuses.

Restoranide juht Henri Ratasepp
www.olearys.ee

Kohvikud
Blenderi mahlabaare
saab külastada Tallinnas Ülemiste, Kristiine, Solarise, Rocca Al Mare ja Mustamäe keskustes ning Tartus Lõunakeskuses ning Kvartali keskuses.

Ice-Café jäätisebaarid leiab Tallinnast Viru ja Ülemiste keskusest ja Tartust Lõunakeskusest.

Kohvikute juht Tea Vardja
www.blenderjuice.ee

 

Asutatud aastal 2001

Töötajaid 187

Aktsionärid

55% UP Invest OÜ
45% Sandbach OÜ

Juhtkond

  • Mauri Kristjan Dorbek- Juhatuse liige
  • Toomas Kruus – Juhatuse liige

Tütarettevõtted

Apollo Kohvikud OÜ (Eesti)